KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14256120
nr 1425 6120
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Närheten". Olja på duk. Signerad, yttermått inklusive ram: 80x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:53:08
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano